COLLECTIONS


A NEW RETRO
Monx Brand Autumn/Winter 17-18 collection, A New Retro, revives the retro feelings and childhood dreams by blending ‘70s favorite colors with carefully produced hand-made faux fur outerwear collection. 
Relaxed and oversized hoodies, maxi coats, ribbed baseball collared bomber jackets and notched lapel buttoned jackets work well with turtleneck blouse and denim or slip on your silk dress easily. 
The collection plays up ‘70s-inspired retro feel with burnt-orange hued check prints, candy pink, rose dust, emerald green colors by adding some confident expression of dusty navy and black.

 

 

YENİ RETRO

Monx Brand 2017-2018 Sonbahar/Kış koleksiyonu, A New Retro (Yeni Retro), 70’lerin favori renklerini, deneyimli Monx Brand ustalarının el işçiliğiyle ortaya çıkan faux-kürk dış giyim koleksiyonu ile harmanlayarak retro duyguları ve çocukluk rüyalarını yeniden canlandırıyor.

 Koleksiyondaki rahat kesim midi ve maxi paltolar, kapüşonlu montlar, bomber ve düğmeli ceketler, balıkçı bir kazak ve jean ya da ipek bir elbiseyle; sizi kendi yeni retro dünyanızı yaratmaya davet ediyor. 

A New Retro (Yeni Retro), 70'leri ilham alan retro hisleri geniş bir renk paletiyle karşılıyor. Yanık turuncu tonlarında ekose desenlerden, toz pembe, gül kurusu ve zümrüt yeşili renklere, toz mavisinden, Monx Brand’in her koleksiyonun olmazsa olmazı kararlı siyaha kadar her ruha uygun farklı renk seçenekleri koleksiyonun çeşitlilik ilkesinin temelini oluşturuyor.