SHIPPING & RETURNS


KARGO

Ürünlerin gönderimi iş günü olan Pazartesi-Cuma arası her gün yapılır. Siparişiniz depomuzdan çıktıktan sonra e-mail ile bir takip numarası tarafınıza iletilir ve bu sayede siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Yurtiçi gönderilerinizde kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır. Yurt dışı gönderilerinde ise kargo ücreti alıcıya aittir.

İade politikamız size, ürünü teslim aldıktan itibaren 14 gün içinde iade etme hakkı tanır. Paketi açıp içeriğini kontrol ettikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü kullanılmamış bir şekilde geri göndermeniz önemle rica olunur. Tüm ürünler orjinal paketi ve etiketiyle birlikte geri gönderilmelidir.

İADE POLİTİKASI

Bir ürünü iade ederken info@monxbrand.com adresine e-mail ile iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünün "sipariş no", ve "ürün kodu" bilgilerini iade/değişim nedeninizle beraber tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Gönderdiğiniz e-mail tarafımıza ulaştıktan sonra, iade/değişim prosedürü başlatılacak, ve iade/değişim süreciyle ilgili gerekli tüm bilgilendirmeler tarafınıza yapılacaktır. 

Yurt içi iadelerinizde kargo ücreti alıcı tarafından karşılanmaktadır. Değişim yaptığınız takdirde değiştirmek istediğiniz ürünün ve gönderilecek yeni ürününüzün kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. 

Yurt dışı iade ve değişimlerde kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanmaktadır.